20.2. - CO JE NOVÉHO ? :)

20.02.2009 20:03

Tak jsme všichni prodělali velice silnou virozu - chřipku , která nás položila zcela všechny :) Samozřejmě jen nás lidi, zvířátka ne :) 

Žak roste do mohutnosti a krásy, je nááádherný a moc hodný. Králíček Nicollas si hoví spokojeně v kleci v předsíni, kam si s ním chodí povídat jedna kočička za druhou a jinak se u nás nic nového neděje :)

Donna neustále spí a spí a spí........Natálka neustále leží u jídla s vodou a každý, kdo se chce najíst a napít, chytne nejdřív facáka :) Je to už takový rituál...... Charlie tu denně zpívá žalmy a to velmi hlasité a vábí tím kočičky.......

Casper je nadále největší mazel a raubíř, Lysanne stále stávkuje a stále schválně chodí na jiná místa dělat EE, než má, aby to jako demonstrovala.......Isabelle je nejlepší kamarádka Caspera a také nejvíce mazlivá, hlavním jejím kritériem je, že se mnou musí být za každou cenu, když jdu na záchod :)

Debbie se zklidnila a se všemi skamarádila. Mrouskala se a pravděpodobně čeká koťátka.

Také mi kočičky velice pomáhají v podnikání---zabalím si balíčky a oni je dokážou během chvilky mé nepřítomnosti úplně potrhat.........Umí mi velice dobře podporovat nárůst spokojených zákazníků :D

Za to jim velice děkuji a vzkazuji jim, že se těším na další spolupráci :)

—————

Zpět


Kontakt

Monchichi-sdružení zvířátek

jihočeský kraj-TŘEBOŇ


Hafici.cz

 Miciny.cz

Konicci.cz