Sherienka zemřela dne 21.1.2009 na operačním stole ve veterinární ordinaci. Operovali jí vyhřezlou pochvu, kde se po rozříznutí zjistilo, že zasahuje do močového měchýře a střev a při velmi složité operaci zemřela na silné krvácení.........
Když odsud odjížděli s mým mužem, vůbec jsem netušila, že už se nevrátí.....do telefonu nám řekli, že jí bude jen přišitá a bude vše v pořádku.
Tak Sherienko, ať se ti sladce žije v tom psím nebi, nikdy na tebe nezapomeneme, byla jsi strašně hodná, tvé velké a věčně zasněné oči už nikdy neuvidím........
Byla jsi strašně krásná, veterinářka říkala, že jsi nejhezčí fena této rasy co kdy viděla...........
Byla jsem tak pyšná.......
A přitom se tobě už odpočítával zbývající čas......
Děkujeme za vše, nikdy nezapomeneme.....

 Obrázky - Andělé: 2

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nesmíme zapomenout a ani to NEJDE, na našeho prvního psa, kterého jsme si pořídili s mým mužem a byl to na jeho přímluvu Kavkazský pastevecký pes, který se mi tedy v encyklopedii vůbec na obrázku nelíbil :)

Řekla jsem, že se pojedeme na něj jen podívat, ale když jsem toto plemeno viděla na vlastní oči, byla jsem okouzlená !!!

Byl nádherný !!! Až najdu na zálohovaném CD jeho fotky, vložím je sem, ať vidíte, jak je rozkošný. Samozřejmě mlluvím o Baronovi, barvy vlkošedé. Krásnějšího psa jsem neviděla ! Stal se naším vrchním mazlem. Bohužel měl zlozvyk neustále štěkat a štěkat..... V té době jsem bývala sama ve velkém statku, muž pracoval v zahraničí a jak furt štěkal, nevěděla jsem nikdy, jestli k nám někdo "leze", nebo ne. Takže jsem za pár měsíců byla napůl mrtvá únavou a napůl blázen z věčného strachu, že jsou všude kolem lupiči....

Bohužel měl již od šťěňátka velké potíže se zadníma nohama, sotva chodil a pak začal mít už takové potíže, že nám veterinář doporučil jeho uspání. Dodnes vzpomínáme a velmi mne to bolí. Byl to ten nejlepší pejsek, který nade vše miloval svou rodinu, obzvlášť k ženám byl velmi galantní. Byl to pravý BARON :)

Na něj rozhodně nikdy nezapomeneme, byl to ten nej nej nej pes v našem životě. Už je to několik let co tu není a bolí to stále stejně.

VZPOMÍNÁME NA TEBE, BARONKU !


Kontakt

Monchichi-sdružení zvířátek

jihočeský kraj-TŘEBOŇ


Hafici.cz

 Miciny.cz

Konicci.cz